O Firmie

O firmie

Firma PHU „POL- WOOD” została założona w 1997 roku
i jest szybko rozwijającą się firmą produkcyjno – handlową.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest jej siedziba w pobliżu polsko- niemieckiej granicy. Główny nacisk firma kładzie na produkcję i handel nowymi paletami drewnianymi, drewnem oraz ekologicznym opałem typu brykiet RUF i pellet. Prężnie rozwijamy również dział transportowo-spedycyjny.

Oprócz dwóch własnych zakładów produkcyjnych współpracujemy od wielu lat z kilkoma dużymi firmami podwykonawczymi produkującymi palety z naszego drewna. Miesięczna sprzedaż palet drewnianych na export to około 70.000 sztuk.

Jakość produkowanych palet, ciągłe unowocześnianie parku maszynowego firmy, oraz solidność w realizacji zamówień doceniona została przez wiele

polskich i zagranicznych firm z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej i metalowej, które od wielu lat stale współpracują z nami. W wielu przypadkach przedmiotem współpracy są niestandardowe palety produkowane zgodnie z życzeniem klienta.

Około 90% produkcji stanowi eksport, a nasza firma jest tradycyjnym eksporterem do krajów takich, jak Niemcy, Belgia, Dania, Holandia.

Zadowolenie klienta zawsze stawiamy
na pierwszym miejscu.