Transport i spedycja

Firma POL-WOOD dysponuje własną flotą transportową, aby zapewnić Państwu wysoką jakość dostarczanych produktów oraz terminowość dostaw. Dysponujemy nowoczesnym taborem dostosowanym do przewozu zróżnicowanych produktów. Posiadamy zarówno samochody odkryte (platformy) jak i samochody w systemie kontenerów wymiennych BDF Jumbo.

Od wielu lat zajmujemy się z powodzeniem realizacją usług transportowo-spedycyjnych na wszystkich trasach krajowych i zagranicznych w UE. Zdobyte w tej branży doświadczenie pozwala nam spełniać wysokie wymagania klientów. Nasi doświadczeni kierowcy gwarantują bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Ponadto dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS, jesteśmy w stanie monitorować i kontrolować proces transportu na każdym jego etapie.

Z uwagi na ciągły rozwój naszej floty oraz dzięki regularnym połączeniom oferujemy Państwu również transporty z Niemiec, Belgii, Danii i Holandii.

Profesjonalizm który prezentuje nasza firma daje pewność i gwarancje terminowości wykonania usługi transportowej. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczący transportu, proszę się skontaktować z nami.